כאן בשבילכם
 
   
 
לשמוע וליישם

הגישה של מיטל יוצאת מנקודת הנחה כי השינויים שמתרחשים בקרב אנשים הינם שינויים אבולוציוניים ובמקורם- חיוביים. הטכנולוגיה והשינויים שהיא מחוללת בקרב בני אדם מייצרת הזדמנויות הן לארגון שרוצה להצליח בשוק התחרותי, והן לעובד שמיומנויות הקשב וסף הרגש שלו מאפשרים לו לעשות ולהשפיע יותר בתוך הארגון ומחוצה לו.

ייעוץ למנהלים

מיטל קארה פוליאק עובדת עם מגוון מנהלי חברות ומנהלי צוותים, ומסייעת להם להבין את הגורמים המרכזיים המשפיעים על הנעת עובדים, על מערכות יחסים וכיצד יש להתאים את הארגון לצרכים החדשים של העובדים בעידן האינטרנט.
דרך העבודה עם מיטל מקבל המנהל הזדמנות לבחון מחדש את המידה בה אופן ניהול העובדים בארגון שלו מאפשר לו ניצול מיטבי של ההזדמנויות העסקיות תוך כדי הנאה מהתגייסות רגשית וקוגנטיבית גבוהה מצד עובדיו.

נושאי ייעוץ מרכזיים:
דינמיקה צוותית ותקשורת בתוך ובין צוותים
הנעת עובדים בארגון
כניסת מנהל חדש לתפקיד
מערכות יחסים ושת"פ בין מנהלים


הרצאה להנהלה בכירה

בעידן של התפתחויות טכנולוגיות מהירות ותחרות דינאמית  שרק הולכת ומחריפה, רק עובדים איכותיים, מחויבים ומלאי מרץ ויוזמה יכולים להפוך את הארגון לבעל יתרון תחרותי משמעותי. אל מול הצורך הזה, ארגונים רבים מתמודדים עם קושי רב בגיוס ושימור עובדים איכותיים, זאת, למרות השקעה של משאבי כסף וזמן רבים.

מדוע זה קורה?

העובדים של המחר נמצאים אצלכם בארגון כבר היום- בחסות האינטרנט התפתחו אצלם מיומנויות קשב מפוזר, תשוקה עזה ליצירה וחשיבה מחוץ לקופסא, אך האם הארגון שלכם בנוי באופן שמאפשר להם להוציא לפועל את אותם יכולות חשובות?

בהרצאה, המיועדת לצוות הניהולי הבכיר בארגון:
נכיר ונבין לעומק את אותם שינויים אבולוציונים שמתרחשים אצל העובדים שלכם
נבחן את השפעת השינויים הטכנולוגים על ההווה והעתיד הארגוני (משרות ושירותים שיכחדו לעומת אלו שיתחזקו)
נדון בדרכים לייצר WIN WIN  אמיתי בין צרכי העובד "החדש" לצרכי הארגון שלכם.

סדנאות למנהלים
 
ייעוץ פרטי

מרגישים שהסביבה שלכם לא מגיבה באופן התואם למאמצים או הציפיות שלכם? הילדים שוברים את כל הכלים והכללים (ילדים צעירים או בוגרים)? אולי בן/בת הזוג התחילו לדבר בשפה אחרת? אולי זה בכלל המנהל שלכם שלא רואה את המאמצים והתרומה שלכם?
בעבודה עם מיטל תקבלו הזדמנות לבחון מחדש את האופן בו אתם מתקשרים עם הסביבה, תבינו טוב יותר את הדרך בה חושבים ופועלים האנשים בסביבתכם, ותלמדו דרכים אפקטיביות לתקשר ולהשפיע עליהם.
הרצאה לפורום פרטי

הרצאה מטלטלת, לפורומים פרטיים בלבד.
בהרצאה סוקרת קארה פוליאק את השינויים החברתיים שמתחוללים בקרבנו, וכיצד אלו באים לידי ביטוי בהווה ובעתיד של הזוגיות שלנו, במוסד המשפחה ומסלול הקריירה.
 
לאן הולכת תפיסת המיניות והזוגיות- האם המונוגמיה כאן להישאר, או אולי צפויים בה שינויים?
איך תראה המשפחה של העתיד, כשביולוגיה כבר לא האחראית היחידה לילודה?
איך יראה מסלול הקריירה בעתיד הקרוב והרחוק? ו מדוע ההתמודדות של העובדים שלנו עם עבודה שגרתית קשה כל כך?
 
ההרצאה משלבת מחקרים ונתונים מרתקים, מגוון דוגמאות חיות, מוחשיות ו מרגשות.
 

 
 
מיטל קארה פוליאק יועצת ארגונית, מומחית לתקשורת בינאישית, מחברת הספר "אנשי המחר". הקדישה את השנים האחרונות לחקר ולמידה של עולם המחר, דרך עשרות מחקרים עדכניים וע"י ביצוע עשרות ראיונות.