על הספר
 
   
 
העולם משתנה, הטכנולוגיה מתקדמת, המדע פורץ עוד ועוד גבולות, אבל מה שמעניין יותר, זה איך שאנחנו משתנים!
הטכנולוגיה שמקיפה אותנו, משפיעה עלינו: הפכנו ל"קצרים" וחסרי סבלנות, צרכנים חסרי שובע של ריגושים, אך גם מחוברים יותר לעצמנו ולמה שעושה לנו טוב...
וזו רק ההתחלה, התמונה הרבה יותר גדולה ודרמטית. תפיסות העולם שלנו עוברות טרנספורמציה ובעקבותיהן כל ה"מוסדות" החברתיים, אלו שלמדנו לקבל כ"אמת" מוגמרת, משתנים, ובמבט קדימה- 20-40 שנה אל עבר העתיד, מקבלים צורה וצבע אחרים:
המשפחה שלנו- בה מתפתחים מבנים חדשים, מגוונים ומפתיעים יותר ממה שניתן לדמיין.
הזוגיות שלנו- שבה כל החוקים משתנים.
העבודה ומסלול הקריירה- בהם גם הארגונים וגם העובדים מאמצים תפיסה וסגנון אחרים.
 בספר "אנשי המחר", מתארת מיטל קארה פוליאק, בצורה חיה, פשוטה ובהירה את החיים העתידיים של כולנו, ובפעם הראשונה מהזווית האישית- לא מדובר בעוד סקירה טכנולוגית, מדינית או כלכלית- אלא על החיים הפרטיים של כולנו.
"אנשי המחר" נמצאים כבר ביננו, זהו אותו אחוז קטן באוכלוסייה שכבר היום, חי כפי שרבים מאתנו יחיו מחר. בספר, מובאים הסיפורים האישיים שלהם, המתארים טוב יותר מכל מחקר את מה שממש מעבר לדלת.
הספר "אנשי המחר" הינו ספר חדשני, שנכתב בהתאם לצרכים החדשים שלנו- הספר משלב סקירות של מחקרים עדכניים, עם סיפוריהם (האמיתיים!) האישיים של אלו שכבר חיים את השינוי.
"אנשי המחר" בתקשרות
 
מיטל קארה פוליאק יועצת ארגונית, מומחית לתקשורת בינאישית, מחברת הספר "אנשי המחר". הקדישה את השנים האחרונות לחקר ולמידה של עולם המחר, דרך עשרות מחקרים עדכניים וע"י ביצוע עשרות ראיונות.