סדנאות
 
   
 
סמינר חד-יומי להנהלות ולמשאבי אנוש
בעידן של תחרות דינאמית שהולכת ומחריפה, בעידן בו הרשתות החברתיות לא משאירות לארגון שום אפשרות להתחבא מאחורי סיסמאות שיווקיות, וכל חריגה מההבטחה ללקוח היא בעלת פוטנציאל לתגובה "נפיצה" ברשת. בגלל כל אלו, והיות וכל התחזיות מבשרות כי הסביבה האינטרנטית רק תוסיף ותעמיק את נוכחותה בחיינו הולכת וגדלה התלות של הארגונים בכח האדם שלהם. כח אדם שיעניק לארגון את ערך מוסף שאינו ניתן לחיקוי- עובדים יצירתיים, יזמים, אג'ילים. כאלו שנותנים מענה מהיר לכל "הפתעה" או שינוי בשטח.
בו בזמן, צומח לו דור עובדים שעונה על דרישות אלו ועוד. הסביבה האינטרנטית מעוררת בבני האדם סדרה של שינויים אבולוציוניים פנימיים- משנה את הקשב, את המנעד הרגשי וגם את תפיסות העולם ומאפשרת התמודדות טובה ומהירה יחסית עם שינויים.
אז מדוע דווקא בעידן בו מתקיים על פניו פוטנציאל נפלא לחיבור מושלם בין צרכי הלקוח, צרכי העובד וצרכי הארגון, דווקא עכשיו, סובלים בארגונים רבים עובדים ומנהלים מתחושת תסכול הדדית? מדוע מנהלים רבים כל כך חשים בהעדר מחויבות, מוטיבציה ו"ראש גדול", וכיצד ניתן לשנות את המצב?מטרות הסמינר
הסמינר מקנה למשתתפים את הכלים לבחינת ההתאמה בין תהליכי העבודה ושיטות הניהול הנהוגות בארגון לבין צרכי העובדים וצרכי הלקוחות.
מה הם חמשת השינויים הפנימיים שחלים בנו בהשפעת הסביבה האינטרנטית
מאפייני ה"לקוח של המחר"
מאפייני "עובדי המחר".
קווים מנחים לבחינת תהליכי הניהול בארגון
דוגמאות מעוררות השראה לניהול.

מיטל קארה פוליאק יועצת ארגונית, מומחית לתקשורת בינאישית, מחברת הספר "אנשי המחר". הקדישה את השנים האחרונות לחקר ולמידה של עולם המחר, דרך עשרות מחקרים עדכניים וע"י ביצוע עשרות ראיונות.