ייעוץ וליווי ארגונים
 
   
 
רובם המוחלט של בני האדם בחברות מערביות חווה בתקופתנו שינויים אבולוציוניים פנימיים- ביכולות הקשב, בסף הרגש ובתפיסות העולם. אלו שינויים שבאים לידי ביטוי אצל קהל הלקוחות מחד ואצל העובדים והמנהלים בארגון מאידך.
ללקוחות ישנם צרכים ודרישות חדשות, כמו גם פלטפורמה נוחה וזמינה להגיב ולפרסם את דעתם ברבים.
שינויים אלו מהווים הזדמנות  לארגונים המעוניינים להוביל בשוק התחרותי, ולשם כך, פתוחים לבצע התאמות ושינויים בשיטות הניהול והנעת העובדים. להבדיל, בקרב ארגונים שלא מוכנים להתאים את עצמם למציאות החדשה, מהווים השינויים הפנימיים של העובדים מקור לתסכול מתמשך וחוויה עקבית של כישלון בתהליכי גיוס, שימור והנעת עובדים מחד, ושל חוסר שביעות רצון לקוחות מצד שני, שמתורגם לחשיפה ושיווק שלילי ברשת.
 
מיטל קארה פוליאק יועצת ומרצה, מלווה מנהלים במגוון ארגונים. נושאי ייעוץ מרכזיים:
  • בחינה ומיפוי של האתגרים הניהוליים של הארגון בכלל ושל מחלקות ספציפיות בתוכו.
  • זיהוי ומיפוי צרכי הלקוחות.
  • בחינה ובניה מחדש של תהליכי ניהול, גיוס, שימור והדרכה בהתאם לאתגרים שזוהו.
  • שיפור מערכות יחסים בין מנהלים
  • שיפור הדינמיקה צוותית והתקשורת בין צוותים
  • הנעת עובדים וניהול ליצירת "עובדים משגשגים"
  • ליווי מנהלים חדשים בכניסה לתפקיד.
 
שיפור עבודת ממשקים
 
אל מול הצורך היומיומי להגיב במהירות לדרישות הלקוחות ודרישות השוק, ובעידן בו כל טעות עלולה לעלות לארגון בפרסום שלילי ברשת, תיאום ושיתוף פעולה בין כלל הממשקים בארגון מהווה נכס ויתרון שהינו קשה מאוד לחיקוי. למרות זאת, במציאות של ארגונים רבים, נשמעות לא פעם, תלונות מעובדים ומנהלים, אלא על הקשיים שמערימים עליהם חבריהם מתוך הארגון והדבר מהווה מקור לתסכול רב.
 
בתהליך גישור בין מחלקתי נבנה את האמון בין המנהלים והעובדים ויחד, ננסח את המטרות, תהליכי העבודה ומערך הציפיות.  התהליך הינו תהליך מובנה ומוגדר מראש, ובסופו יחתמו הצדדים על מסמך הבנות הכולל את ה LOS עליו מתחייבים שני הצדדים.
מיטל קארה פוליאק יועצת ארגונית, מומחית לתקשורת בינאישית, מחברת הספר "אנשי המחר". הקדישה את השנים האחרונות לחקר ולמידה של עולם המחר, דרך עשרות מחקרים עדכניים וע"י ביצוע עשרות ראיונות.